Grzejniki pokojowe

Grzejniki zapewniające komfortowe ciepło, przy małym zużyciu energii.

W grzejnikach serii Energy Savers zastosowano technologię Low H2O, charakteryzującą się dziesięciokrotnie mniejszą pojemnością wodną niż zwykłe grzejniki. Dzięki temu wymienniki ciepła reagują bardzo szybko na każdy wzrost temperatury, kumulując o wiele mniej ciepła i reagując trzykrotnie szybciej. W przypadku grzejników Energy Savers nie występuje ryzyko oparzenia się – grzejniki emitują bezpieczne, przyjemne ciepło dla człowieka.

Grzejniki dekoracyjne

To grupa wyjątkowych i niepowtarzalnych grzejników w dystyngowanej formie.

Aranżuj wnętrza grzejnikami Eyecatchers, tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Unikalne  formy i kształty, które zachwycą wszystkich i zawsze będą w centrum uwagi.

Grzejniki kanałowe

Grzejniki bazujące na najnowszych osiągnięciach techniki grzewczej.

Z niewielkich rozmiarów grzejników osiągamy duże moce grzewcze. Potrzebne wszędzie tam, gdzie mała ilość miejsca uniemożliwia, zainstalowanie grzejnika o większych rozmiarach.

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe i suszarki łazienkowa o delikatnym, dystyngowanym wyglądzie.

Smukłe, trójkątne kolektory i lekko wygięte poziome profile sprawiają, że Accolade może stać się dekoracyjnym elementem twojego otoczenia. Różne wymiary, modele i kolory dają dużą możliwość dopasowania grzejnika do twoich potrzeb.

Grzejniki dynamiczne z system DBE

Wprowadzając system DBE, Jaga stworzyła nową generację inteligentnych grzejników, które samoczynnie dostosowują swoje parametry do otoczenia, aby zapewnić maksymalny komfort szybciej niż kiedykolwiek.