Jesteś tutaj

Administratorem danych osobowych jest Sanito sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 476, 02-884 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000372492 , NIP 525 249 53 86, REGON 142721710 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: sanito@sanito.pl. Pani/Pana dane będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Dane kontaktowe

Masz pyatnia? Skontaktuj się.

Ponczowa 14A  | 02-971 Warszawa

TEL: 22 371 14 75

FAX: 22 425 92 11

MAIL: sanito@sanito.pl

NIP: 525-249-53-86

REGON: 142721710

KRS: 0000372492

 

SERWIS Dane kontaktowe

TEL: 22 247 20 37
MAIL: serwis@sanito.pl

Firma Sanito wykonała już kilkaset instalacji systemów grzewczych w domkach jednorodzinnych, w tym część na pompach ciepła Danfoss. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę. Wszystkim tym, którzy wysłali do nas zapytanie udzielimy rabatu na całość instalacji z pompą ciepła Danfoss.

Prosimy o wypełnienie formularza. W ciągu dwóch dni roboczych skontaktujemy się z Państwem.

Profesjonalna firma z Warszawy

Firma, którą klient może znaleźć na stronie internetowej, ma do zaoferowania wysokiej klasy pompy ciepła w Warszawie. Przedsiębiorstwo cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kontrahentów, co powoduje bardzo przychylne opinie jakie można znaleźć na temat firmy. Klient na stronie znajdzie między innymi gruntowe pompy ciepła, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Dodatkowo konsument może zapoznać się z ofertą takich produktów jak panele słoneczne czy fotowoltaika. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma swoje usługi kieruje do konsumentów, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz rzetelność. Specjaliści chętnie pomagają klientom w doborze najlepszego produktu, który spełni wszystkie oczekiwania.

Nasze zalety kontakt
99,9
%

Skuteczności w pozyskiwaniu dotacji.

1111

Gwrancja najwyższej skuteczności !

10
lat

Lat gwarancji !

1

Ubezpieczonej gwarancji na ogrzewanie podłogowe.

6
mln

mln

Wartość polisy
ubezpieczeniowej

1000000

Realizacje z nami to gwarancja bezpieczeństwa