Firma Sanito Sp. z o.o. ma świadomość że zadowolenie klienta to nie tylko projekt, dostawa i montaż ale równie istotnym elementem jest SERWIS.

Ważnym czynnikiem, dzięki któremu  odczujemy komfort w codziennym użytkowaniu, poprzez bezawaryjną i cichą pracę urządzenia oraz pełną sprawność jest regularny i cykliczny serwis. W czasie okresu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego dbamy o to, aby nasze instalacje służyły przez długi czas i pracowały na wysokim poziomie.

Pompy ciepła są to urządzeniami bezobsługowymi, jednak analogicznie do innych urządzeń wymagają profesjonalnej obsługi serwisowej, w tym dokonywania przeglądów okresowych. Nasi wykwalifikowani serwisanci zapewniają fachową, szybką i profesjonalną obsługę serwisową i gwarancyjną wszystkich instalowanych urządzeń (nie tylko pomp ciepła). Firma SANITO oferuje wszechstronną opiekę nad urządzeniami, m.in.:
-pierwsze uruchomienie
-przeglądy okresowe
-naprawy

W przypadku gdy konieczny jest przyjazd  serwisantów, organizowany jest on w możliwie najkrótszym czasie od zgłoszenia. Pracę prowadzone są sprawnie poprzez właściwą i precyzyjną diagnostykę urządzenia oraz wyeliminowanie usterki i przywrócenie pełnej sprawności instalacji. Gwarantuje to stuprocentową skuteczność w realizacji zleceń serwisowych.
Właściwy i regularny serwis zapewnia odpowiednią pracę i długą żywotność urządzeń, dlatego dla naszych klientów oferujemy stałą opiekę serwisową już od pierwszego dnia montażu. Serwisujemy również pompy ciepła, których nie montowaliśmy. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać zgłoszenie na adres mailowy.