Jesteś tutaj

Cieszyć się większym komfortem mieszkania i jednocześnie oszczędzać koszty, potrzebujesz STEROWANIA STREFOWEGO.
Za pomocą systemu centralnego sterowania strefami grzewczymi można  nastawiać temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie, zgodnie z  osobistym rytmem życia. Daje to wysoki komfort i obniża zużycie energii [ogrzewa się już tylko wybrane w danej chwili pomieszczenia]. Raz nastawiona inteligentna automatyka domowa zapewnia pożądaną temperaturę - w każdym pomieszczeniu i o każdej porze dnia i nocy.

Sterowanie  strefowe to jest regulacją poszczególnych pętli ogrzewania płaszczyznowego, ale i sterowanie pracą grzejnika. Nastawa na zaworze termostatycznym różnicują wydajność grzejnika. Taki system  pozwala na ustalenie co do stopnia dokładnej temperatury dla każdego pomieszczenia. I mogą być Państwo pewni, że ta temperatura będzie niezawodnie utrzymywana przez system.

Sterowanie strefowe jest  proste  w obsłudze. Komunikacja pomiędzy komponentami systemu odbywa się drogą radiową lub za pomocą przewodów. Komunikacja radiowa jest to idealne rozwiązanie w przypadku rozbudowy. Raz nastawiony system automatyki domowej zapewnia wysoki komfort mieszkania.

Jakie korzyści:

  • Indywidualny komfort mieszkania:
  • Indywidualna regulacja dla każdego pomieszczenia w celu dopasowania temperatury do różnych przyzwyczajeń
  • Komfortowy: prosta obsługa i łatwe w obsłudze menu tekstowe.
  • Idealny do rozbudowy i modernizacji dzięki możliwości  komunikacji drogą radiową, bez potrzeby doprowadzenia przewodu elektrycznego.  W dalszym ciągu istnieją systemy przewodowe które przygotowane na wczesnym etapie inwestycji pozwalają ograniczyć  koszt zbudowania układu
  • Oszczędność kosztów ogrzewania: dzięki odpowiedniemu do zapotrzebowania ogrzewaniu każdego pomieszczenia jeszcze efektywniejsze wykorzystanie techniki kondensacyjnej