Jesteś tutaj

Kompletny system z montażem.Jako uzupełnienie naszej oferty w ramach realizacji instalacji w obiekcie możemy zainstalować kompletny system odkurzacza centralnego. Odkurzacz umożliwia łatwe utrzymanie  domu w czystości dodatkowo można także pozbyć się roztoczy i kurzu.
Zasada działania 

Zalety:
- Wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza. W tradycyjnym modelu odkurzacza  powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem w pomieszczeniu sprzątanym  w odkurzaczach centralnych po wstępnym oczyszczeniu, powietrze jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku.
- Podczas pracy nie towarzyszy mu hałas.   Instalacja pracuje bezgłośnie, gdyż jednostka centralna jest zazwyczaj ukryta w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub piwnicy, skąd system przewodów łączy ją z gniazdami ssącymi w poszczególnych częściach domu.
- Istnieje możliwość podzielenia montaży na etapy, tzn. w czasie budowy domu można wykonać samą instalację z rur PVC, a potem, już po wprowadzeniu się, zamontować gniazda ssące i jednostkę centralną.
Ponieważ odkurzacz centralny wymaga montażu na etapie budowy lub remontu domu, o wykonaniu instalacji trzeba pomyśleć odpowiednio wcześnie.