Instalacje solarne zapewniają wysoką moc cieplną.
Wybierając markowego producenta mamy gwarancję  zastosowania wysokiej klasy materiałów i specjalnie dopracowanej konstrukcji co pozwala uzyskać zadowalające efekty.
Kolektory słoneczne głównie wykorzystywane są do wspomagania ogrzewania ciepłej wody użytkowej . Ich powierzchnię dobiera się tak, aby instalacja solarna pokryła zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania c.w.u. na poziomie 50 do 60% w ciągu roku.

Kolektory próżniowe pracują z wyższą sprawnością od płaskich. Dla tego aby uzyskać wymagany stopień pokrycia zapotrzebowania na ciepło wystarczy zastosowanie kolektora próżniowego o mniejszej powierzchni niż płaskich.
W typowej instalacji solarnej do ogrzewania c.w.u. dla rodziny 3-4 osobowej mogą wystarczyć kolektory płaskie o łącznej powierzchni absorbera do 5 m2 lub jeden kolektor próżniowy o powierzchni 3 m2.  Uzyskany wynik będzie porównywalny.

Markowy producent gwarancją jakości.

Na stronie www firmy, można znaleźć profesjonalną ofertę która obejmuje między innymi takie produkty jak pompy ciepła w Warszawie. Przedsiębiorstwo ma do zaoferowania również kolektory słoneczne. Produkt można wykorzystać do ogrzewania wody w naszym domu co powoduje że, w ciągu roku można ogrzać nawet pomiędzy od 50% do 60% zużywanej przez nas wody. Oprócz wysoce funkcjonalnych kolektorów słonecznych, firma oferuje także kolektory próżniowe oraz panele słoneczne. Warto wybrać oferowane przez nas usługi, bowiem stawiamy na profesjonalizm, rzetelność oraz uczciwość. Jeśli poszukujesz firmy, która zaoferuje Ci najniższe ceny na rynku i rozwiązanie odpowiadające Twoim oczekiwaniom, to nie mogłeś trafić lepiej. Przekonaj się o tym już dziś.